Gizlilik Sözleşmesi | Ajans Başvuru

gizlilik sözleşmesi
Genel Bilgilerin Kullanıma Açılması
Mio Ajans ajans başvuru formunu dolduran hostes adaylarının vermiş olduğu ad, soyad, yaş, fiziksel özellikler ve fotoğraf bilgilerini sunum, tanıtım ve reklam amacıyla kullanabilir.
Mio Ajans bu bilgileri iş ortakları ve müşterileri ile paylaşabilir. Ancak email, cep telefonu ve diğer kişisel bilgileriniz hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla paylaşılmayacaktır.

Kişisel Bilgilerin Kullanıma Açılması
Mio Ajans başvuru formunu dolduran hostes adaylarının email, ad-soyad, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.

Kişisel Bilgilerinizin Paylaşılamayacağı Garantisi
Mio Ajans'da kayıtlı kişisel bilgileriniz sadece ajans yetkilileri tarafınızdan görüntülenebilir. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu "Gizlilik Güvencesi" metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz. Mio Ajans bu sözleşmede taahhüt ettiği şartları yerine getirmek için mümkün olan tüm önlemleri alır.

Güvenlik
Mio Ajans tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Mio Ajans, ortamdaki bilgileri korumak için her türlü endüstri standardını kullanmaktadır.

Gizlilik Sözleşmesindeki Değişiklikler
Mio Ajans bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu belge içeriğinde yapılacak değişiklikler ana sayfada yer alan "Gizlilik Güvencesi" linkinden hemen sonra yeralacak "!" (kırmızı ünlem) işareti ile bildirilecektir. Bu siteyi kullanarak bu "Gizlilik Güvencesi"nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bu metinde yer alan yasal sorumlulukları kabul etmediğinizi belirtiyorsanız, bu web sitesini kullanmayınız.